Yhteystiedot

New business

Matti Rautiainen
Client Services Director
matti.rautiainen@osg.fi
+358 40 063 0051

OSG Agency Helsinki

Mikonkatu 5,
00100 Helsinki

Tarja Silde
Account Manager
tarja.silde@osg.fi
+358 40 531 3519

OSG Agency Turku

Itäinen Rantakatu 74 D 168,
20810 Turku

Essi Jaakkola
Project Manager
essi.jaakkola@osg.fi
+358 40 840 5266

Ota yhteyttä

Laskutustiedot

Verkkolaskut

OSG Agency Oy
Y-tunnus: 1808019-2
Verkkolaskuosoite: OVT-tunnus 003718080192
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjä: Maventa

Paperilaskut

OSG Agency Oy
Itäinen Rantakatu 74 D 168
20810 Turku

Tule joukkoomme!

Etsimme aktiivisesti alan parhaita osaajia Turun ja Helsingin toimistoillemme. Lähetä avoin hakemus osoitteeseen rekry@osg.fi ja kerro, mitä sinä osaat ja miten asiakkaamme hyötyvät taidoistasi. Ole rohkea ja yllätä meidät!

Ihmiset

Matti Rautiainen
Client Services Director
matti.rautiainen@osg.fi
+358 40 063 0051

Marko Aarnio
Project Director
marko.aarnio@osg.fi
+358 40 558 9018

Teemu Väliheikki
Digital Director
teemu.valiheikki@osg.fi
+358 50 590 3404

Tarja Silde
Account Manager
tarja.silde@osg.fi
+358 40 531 3519

Essi Jaakkola
Project Manager
essi.jaakkola@osg.fi
+358 40 840 5266

Tarja Malka
Account Manager
tarja.malka@osg.fi
+358 50 040 7682

Aida Hubanic
Project Manager, Events
aida.hubanic@osg.fi

Arja Auranen
Graphic Designer
arja.auranen@osg.fi

Pekka Eskelinen
Production Designer
pekka.eskelinen@osg.fi

Olli Hakkarainen
Graphic Designer
olli.hakkarainen@osg.fi

Virve Passi
Planner/Copywriter
virve.passi@osg.fi

Martta Raappana
Graphic Designer
martta.raappana@osg.fi

Mika Reinikainen
Creative/AD
mika.reinikainen@osg.fi

Vesa Kajander
Digital Marketing Manager
vesa.kajander@osg.fi

Jussi Ilmonen
Digital Designer
jussi.ilmonen@osg.fi

Enni Kankaanpää
Content Specialist
enni.kankaanpaa@osg.fi

Viktor Lehtinen
Digital Marketing Specialist
viktor.lehtinen@osg.fi

Teppo Sulavuori
Senior Systems Architect
teppo.sulavuori@osg.fi

Anton Pick
Junior Web Developer
anton.pick@osg.fi

Arttu Seppä-Lassila
Junior Web Developer
arttu.seppa-lassila@osg.fi

OSG Experiencia S.L.
Malaga

Anni Toivakainen
Managing Partner
anni.toivakainen@osgexperiencia.com
+34 69 44 86 005

https://www.osgexperiencia.com/