Yhteystiedot

OSG Agency Helsinki

Mikonkatu 5,
00100 Helsinki

Tarja Silde
Account Manager
tarja.silde@osg.fi
+358 40 531 3519

OSG Agency Turku

Itäinen Rantakatu 74 D 168,
20810 Turku

Olga Heikkilä
Project Manager
olga.heikkila@osg.fi
+358 20 780 6830

New business

Matti Rautiainen
Client Services Director
matti.rautiainen@osg.fi
+358 40 063 0051

Jouko Saari
Client Services Director
jouko.saari@osg.fi
+358 40 063 0053

Tule joukkoomme!

Etsimme aktiivisesti alan parhaita osaajia Turun ja Helsingin toimistoillemme. Lähetä avoin hakemus osoitteeseen rekry@osg.fi ja kerro, mitä sinä osaat ja miten asiakkaamme hyötyvät taidoistasi. Ole rohkea ja yllätä meidät!

Ihmiset

Jouko Saari
Client Services Director
jouko.saari@osg.fi
+358 40 063 0053

Matti Rautiainen
Client Services Director
matti.rautiainen@osg.fi
+358 40 063 0051

Toni Lähteenoja
Business Director
toni.lahteenoja@osg.fi
+358 44 333 1019

Teemu Väliheikki
Digital Director
teemu.valiheikki@osg.fi
+358 50 590 3404

Pauli Nepponen
Account Manager
pauli.nepponen@osg.fi
+358 40 7447 079

Johanna Sandberg
Account Manager
johanna.sandberg@osg.fi
+358 40 531 2515

Mari Nieminen
Account Director
mari.nieminen@osg.fi
+358 400 630 057

Johanna Muukkonen
Account Manager
johanna.muukkonen@osg.fi
+358 40 528 8801

Olga Heikkilä
Project Manager
olga.heikkila@osg.fi
+358 20 780 6830

Tarja Silde
Account Manager
tarja.silde@osg.fi
+358 40 531 3519

Mikko Huuskonen
Project Manager
mikko.huuskonen@osg.fi

Aida Hubanic
Project Manager, events
aida.hubanic@osg.fi

Mika Reinikainen
Creative
mika.reinikainen@osg.fi

Maija Parviainen
Art Director
maija.parviainen@osg.fi

Marisa Saarinen
Art Director
marisa.saarinen@osg.fi

Evastina Tikkala
Art Director
evastina.tikkala@osg.fi

Saara Aarnio
Content Specialist
saara.aarnio@osg.fi

Tiina Koskinen
Copywriter
tiina.koskinen@osg.fi

Virve Passi
Copywriter
virve.passi@osg.fi

Arja Auranen
Graphic Designer
arja.auranen@osg.fi

Martta Raappana
Graphic Designer
martta.raappana@osg.fi

Pekka Eskelinen
Production Designer
pekka.eskelinen@osg.fi

Olli Hakkarainen
Production Designer
olli.hakkarainen@osg.fi

Vesa Kajander
Digital Marketing Manager
vesa.kajander@osg.fi

Laura Vireä
Digital Planner Trainee
laura.virea@osg.fi

Niko Kattelmäki
Lead Developer
niko.kattelmaki@osg.fi

Jarkko Lähderanta
Web Developer
jarkko.lahderanta@osg.fi